המספרים מדברים: החלק ההתקפי של הסקציה משתפר וסטטיסטיקה אישית

אחרי 10 מחזורי ליגה, סקציה נס ציונה אמנם נמצאת בתחתית הליגה, אך לפחות על פי הנתונים מאתר מנהלת הליגות לכדורגל, ניתן לראות כי היא מציגה תהליך המראה על שיפור ממשחק למשחק.

מאז ההפסד 4:0 נגד בית"ר ירושלים (מחזור 7) שמאזן השערים עמד על 2 בלבד, שחקניו של תורג'מן המשיכו לרצף של 3 משחקי ליגה רצופים ללא הפסד ואף הגדילו את מכסת השערים. נגד הפועל חדרה (מחזור 8) זה הסתיים ב- 2:2, ואותה התוצאה חזרה על עצמה גם נגד מ.ס אשדוד (מחזור 9), אתמול, כאמור, הגיע הניצחון הראשון שלנו מול הפועל באר שבע, 1:2.

בסך הכל, הסקציה בעטה אתמול 10 פעמים לעבר השער של הפועל באר שבע, כאשר 8 מהאיומים היו מתוך הרחבה – מה שמראה שיפור בחלק ההתקפי, לעומת המחזור הקודם, נגד מ.ס אשדוד, בו הסקציה בעטה 9 פעמים לעבר השער, כאשר רק 5 מהאיומים היו מתוך הרחבה. לטובת המשך ההשוואה, נגד הפועל חדרה, הסקציה בעטה לעבר השער 11 פעמים, מתוכם 5 בעיטות היו למסגרת ו-3 מתוך רחבת ה-16.

סטטיסטיקה אישית

שי אליאס, מהבולטים במגרש ב-83 הדקות בהן שיחק, הציג יכולת נהדרת במרכז השדה והוסיף בישול לשער הראשון שלנו. גם במאבקי הכדור אליאס מציג מספרים יפים: מתוך 17 מאבקים, ב-11 מהם הוא יצא עם רגלו על העליונה, נתון המהווה עלייה של כ-10% מהמשחק מול הפועל חדרה בו השלים 89 דקות. בנוסף, מתוך 8 כדרורים, 7 מהם הובילו להתקפות מסוכנות.

סביאן לילאי יכול לרשום לעצמו משחק טוב, שמתבטא גם בסטטיסטיקה. האלבני היה פעיל בחלק האחורי והניע את הקבוצה עם 36 מסירות מוצלחות שהוציאו את הכתומים קדימה. סיהאו טורה ורומאריק אטו סיימו כל אחד עם מסירת מפתח אחת, שהציבה שחקן בעמדת כיבוש.

ושרק ימשיך ככה!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן